Reklama

Przebudowa drogi w Zahorowie zakończona!

Gmina Piszczac zakończyła przebudowę drogi gminnej w Zahorowie, które zostało dofinansowane ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

W ramach realizacji zadania przebudowana została droga gminna w miejscowości Zahorówo dł. 1,98 km. Wykonane zostały roboty przygotowawcze, roboty ziemne, nawierzchnia, zjazdy, chodnik oraz oznakowanie. Całkowita wartość zadania: 1.605.489,76 zł, kwota dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych: 1.284.391,00 zł

O budowie tej drogi opowiadał nam Wójt Kamil Kożuchowski w materiale dotyczącym inwestycji w Gminie Piszczac.

zdjęcia/tekst: Gmina Piszczac

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Lepiej niech Pinokio powie jak bardzo nieudolne są te inwestycje chociażby przebudowa mostu w Chotyłowie które zaprojektowano nieudolnie zalewając mieszkańcom podwórza. Nie wspominając już o naprawie mostu które w wyniku podmycia przez wody ściekowe pobocze obsuwa się. Na innym odcinku drogi od lat stoi mostek na którym z jednej strony chociażby nie ma barierek ochronnych a powodem jest to że mosteczek jest samowolą budowlaną powstałą jeszcze za poprzedniego naczelnika gminy. Odnoście tych paneli fotovoltaiki napaleńcom przyjdzie opamiętanie po kilku latach użytkowania .

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama