Reklama

Kryminałki: Zderzenie trzech aut na DK-2

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem uderzył w poprzedzające go audi. Po tym osobówka zjechała na sąsiedni pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka BMW. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:20 na drodze DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Ford, 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, zjechał na prawe pobocze, a chcąc wrócić na swój pas uderzył w poprzedzający go samochód osobowy marki Audi. Tym pojazdem kierował 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku uderzenia osobówka przejechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Warszawy BMW. Trzecim pojazdem kierował 48-letni mieszkaniec pow. radzyńskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, kierowca audi oraz kierujący BMW. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama