Reklama

Kryminałki: BMW zsunęło się z kilkumetrowego nasypu

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miniony weekend w miejscowości Polatycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec Terespola, kierując osobowym BMW najechał na metalową barierę ochronną, po tym auto zsunęło się z kilkumetrowej skarpy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Polatycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec Terespola stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas jezdni. Po tym auto najechało na metalową barierę ochronną, następnie dachując zsunęło się z kilkumetrowej skarpy.

W chwili zdarzenia 19-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę na drodze!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama