Reklama

Kryminałki: Zapłacił za telefon komórkowy…. otrzymał damskie szpilki

Biała Podlaska: Właściciel firmy transportowej oszukany przez nieuczciwego oferenta biznesowego. // Rokitno: Uszkodzenie mienia w wynajmowanym domu. // Biała Podlaska: Zapłacił poprzez internet za zakup telefonu a otrzymał... damskie szpilki. // Biała Podlaska: 45 letni kierowca z 2,9 promilami alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: 59 letni kierowca z 1,3 promilem alkoholu w organizmie. // Terespol: Iveco ze stwierdzoną ingerencją w licznik przejechanych kilometrów.

22.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca doprowadził właściciela firmy transportowej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zaoferował pomoc w otrzymaniu stałych zleceń transportowych, a po otrzymaniu przelewu zerwał kontakt nie dotrzymując umowy, po czym usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem oferując taką samą pomoc. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2015 r. gm. Rokitno,
Mieszkaniec gm. Leśna Podlaska dokonał uszkodzenia mienia w wynajmowanym przez niego domu jednorodzinnym na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

15.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wystawił na portalu społecznościowym ogłoszenie z ofertą sprzedaży telefonu komórkowego, a następnie po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonego w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za niego zapłatę po czym w zamian za zakupiony towar przesłał pokrzywdzonemu buty damskie typu szpilki.

18.06.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Augusta Fieldorfa
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 45-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem m-ki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,9 promila alkoholu w organizmie.

18.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VOLVO 59-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie. W/w zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

18.06.2020 r. TERESPOL ul. Wojska Polskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali 44-letniego mieszkańca Terespola, kierującego samochodem m-ki Iveco, w którym ujawniono niezgodność we wskazaniu drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama