Reklama

Uczniowie „Trójki” laureatami ogólnopolskiego konkursu „Words Champion”

W dniach 8-10 czerwca oraz 12-13 czerwca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie "Words Champion" z języka angielskiego. W swoich kategoriach uczniowie "Trójki" zajęli wysokie 1 i 5 miejsce.

Głównym organizatorem konkursu była Szkoła Językowa FORUM w Kaliszu. Wspólnie z koordynatorami szkolnymi w całej Polsce konkurs przeprowadzony był w formie testu online. W tegorocznej edycji konkursu uczestnicy na trzech poziomach (klasy 3-4/ klasy 5-6 / klasy 7-8) przygotowywali się z zakresu słownictwa w oparciu o tematykę „Food”- jedzenia. 

W sumie aż 70 uczniów miało okazję korzystać z materiałów edukacyjnych udostępnionych przez organizatora i zmierzyć się z uczniami z całej Polski w teście finałowym. 

Do konkursów uczniów „Trójki” przygotowywała nauczycielka Monika Hołub, która nie kryje dumy ze swoich podopiecznych. Wyniki bialskich uczniów są bowiem naprawdę imponujące. – Zawsze wierzyłam, że dzięki ciężkiej, systematycznej pracy i mając silną motywację wewnętrzną uczeń jest w stanie zrobić i osiągnąć wiele. Z roku na rok, moi uczniowie ciągle mnie zaskakują i zadziwiają swoimi postępami w nauce. Wiedziałam i nie raz powtarzam im, że przyjdzie czas kiedy osiągnął wielki sukces. Jestem z nich dumna i nie mogę się doczekać, kiedy wszystko  już wróci do normy i będziemy mogli się spotkać i uczcić ich osiągnięcia – mówi. 

I miejsce w konkursie ogólnopolskim w kategorii klas 5-6 zajęli: 

Oliwia Gimpert i Jakub Chomiuk z kl. 5c

V miejsce w Polsce w kategorii klas 7-8 zajęły: 
Dorota Kosidło i Marta Potocka z kl. 7d

– Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wyników laureatów na skalę kraju, ale także pozostałych moich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie i naprawdę osiągnęli świetne wyniki na skalę szkoły. Niezmiernie cieszę się, że mam możliwość pracować z tak wspaniałymi uczniami i wierzę, że to nie koniec, a dopiero początek kolejnych sukcesów. Wszystko jeszcze przed nami – stwierdza pani Monika. 

>>> Wyniki konkursu Ogólnopolskiego są dostępne na stronie organizatora <<<

>>> Wyniki wszystkich uczniów SP3 są dostępne na stronie szkoły <<<

W imieniu całej redakcji laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zdjęcia / info: Monika Hołub

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama