Reklama

Rekrutacja do projektu „Moda na Seniora”

Stowarzyszenie Moja Gmina serdecznie zaprasza do udziału w projekcie "Moda na Seniora". Projekt adresowany jest do 110 mieszkańców Gminy Międzyrzec Podlaski - 70 osób w wieku 60+ oraz 40 osób młodszych. Uczestnicy, którzy zgłoszą swój udział będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych, różnorodnych warsztatach.

W programie udział: w warsztatach zdrowego stylu życia (zdrowe odżywianie), kursie dbałości o wygląd, kursie radzenia sobie w trudnych sytuacjach (pierwsza pomoc), zajęciach ruchowych wraz ze spływem kajakowym, warsztatach „Pasje i zainteresowania”— kurs ekologicznoogrodniczy, warsztatach „Pasje i zainteresowania”— warsztaty fotograficzne, warsztatach „Pasje i zainteresowania”— warsztaty wykonywania kosmetyków, warsztatach „Pasje i zainteresowania”— gawęda, warsztatach „Pasje i zainteresowania”— warsztaty kreatywne (zajęcia plastyczne, plecionkarskie z papierowej wikliny, wykonywania świec, dekorowania kubków), warsztatach „Pasje i zainteresowania”— animacje czasu wolnego.

Jak wziąć udział?

Wypełnij i złóż deklarację uczestnictwa w projekcie. Deklaracje są dostępne: na stronie internetowej www.stowarzyszenie-mojagmina.com, w Urzędzie Gminy Międzyrzec Podlaski, pok. nr 10, w Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podl. w siedzibie w Wysokim, ul. Rudnicka 36, oraz w biurze projektu ul. Balladyny 7B/12 w Międzyrzecu Podlaskim.

Masz kilka możliwości:

1. Złóż deklarację w biurze projektu – adres j.w. w godz. 16:00 – 18:00

2. Złóż deklarację w Urzędzie Gminy lub Gminnym Ośrodku Kultury.

3. Wyślij deklarację pocztą na adres biura projektu (j.w.).

4. Przekaż wypełnioną i podpisaną deklarację komuś, kto w Twoim imieniu dostarczy ją w jeden z powyższych sposobów. 5. Dokonaj zgłoszenia telefonicznie pod nr 697 772 420 lub na adres e-mail: [email protected] UWAGA! Wówczas musisz dostarczyć również dokumenty w formie papierowej!

Ze względu na limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega, że pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały osoby, które nie korzystały z zajęć w poprzednich edycjach ASOS w 2015 i 2018 roku.

Materiały do pobrania:

PLAKAT ASOS 2020

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Aktualne harmonogramy zajęć zostaną opublikowane niebawem na stronie internetowej Gminy Międzyrzec Podlaski. 

***

„Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Rzqdowego na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 – edycja 2020″ Projekt współfinansowany jest ze środków Gminy Międzyrzec Podlaski – Fundusz Wkładów Własnych na rok 2020 Partnerstwo formalno-publiczne: Klub Senior+ w Rzeczycy SENIOR +.

źródło / plakat: UG w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama