Reklama

Trwają remonty bialskich ulic

Środa, dziś, to ostatni dzień cząstkowych remontów ulic w Białej Podlaskiej. Sporo już zrobiono, sporo jeszcze przed nami. Na jakiś czas drogowcy z prac cząstkowych schodzą. Pozwoli to na oddech zmotoryzowanym. Zanim jednak przerwa w pracach związana z przystępowaniem do kolejnych znacznie większych inwestycji drogowych to jeszcze dziś czekają nas planowe utrudnienia.

Drogowców spotkamy jadąc m.in. ulicami Nową i Żeromskiego. Na kilka godzin drogowcy wrócą też na skrzyżowanie Witoroskiej i Łomaskiej. Natomiast w czwartek i piątek czekają nas utrudnienia przy Zamkowej. PRD Horeglad kończyć będzie prace związane ze ścieżką rowerową od mostu w kierunku ulicy Narutowicza. Nawierzchnia uzupełniona zostanie kamieniem a następnie położony zostanie dywanik asfaltowy.

Na zdjęciach prace na ulicy Łomaskiej i Zielonej. Podczas prac remontowych które wykonuje bialski PRD Horeglad kierowcy akurat w tym, jednym z najwęższych gardeł komunikacyjnych na mapie miasta mieli spore utrudnienia. Ruch drogowy na skrzyżowaniu Łomaskiej, Witoroskiej i Podłącznej kierowany był ręcznie poprzez drogowców. Kierowcy wykazali się cierpliwością i zrozumieniem, drogowcy natomiast sprawnie i szybko wymienili fragmenty zniszczonych nawierzchni ulic.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama