Reklama

Prezydent Litwiniuk: Trzymam za was kciuki maturzyści!! (film)

913. To najważniejsza dziś liczba w Białej Podlaskiej. To ilość maturzystów którzy w tym roku zdają jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy egzamin w życiu. Z tej okazji prezydent Michał Litwiniuk kieruje do młodych ludzi specjalne życzenia. Oto one!

film: Życzenia od prezydenta Białej Podlaskiej dla maturzystów 2020

Drodzy Maturzyści!
Ostatnie miesiące pokazały nam, jak szybko zmienia się rzeczywistość i świat, w którym żyjemy. Gdy rozpoczynaliście swoje przygotowania do egzaminu dojrzałości, nikt nie podejrzewał, że może on mieć tak inny przebieg, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Pomimo tego pamiętajcie: niezależnie od okoliczności to wciąż jest bardzo ważny egzamin, który wyznacza granicę w Waszym życiu. Jednocześnie istotne jest byście pamiętali: to sprawdzian nie tylko wiedzy, ale też umiejętności.

Tego właśnie Wam życzę – abyście zdając go, wykorzystali zarówno wiedzę przekazaną Wam przez nauczycieli, jak i umiejętności nabyte dzięki pedagogom, Waszym rodzicom oraz Wam samym. Pamiętajcie, byście potrafili je ze sobą łączyć.

Życzę Wam skupienia, koncentracji, zrozumienia i po prostu powodzenia. Trzymam za Was kciuki i życzę jak najlepszych wyników, a potem wymarzonego startu w dorosłe życie – takie, o jakim marzycie.

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama