Reklama

Podlasianka wygrała w „Jaka to melodia?”

Do niedzielnego programu „Jaka to melodia”, emitowanego 7 czerwca Rafał Brzozowski zaprosił trójkę aktorów popularnego serialu „M. jak miłość”, który od 20 lat gromadzi przed ekranami 5 mln widzów. Byli nimi: Mikołaj Roznerski, Tomas Kollarik i najmłodsza w tym towarzystwie Monika Mielnicka z Cicibora Dużego.

Pierwsza runda zaczęła się szczęśliwie dla Moniki. Bez trudu odgadła przebój Ich Troje „A wszystko to, bo ciebie kocham” i zarobiła 140 zł. Kolejne pieniądze zdobyła, odgadując przebój Jerzego Połomskiego „Cała sala śpiewa z nami”. W rundzie drugiej Monika bezbłędnie wskazała szlagier Dawida Podsiadło „Małomiasteczkowy”, dzięki któremu powiększyła stan swojego konta do 520 zł. W rundzie trzeciej M. Mielnicka rywalizowała z M. Roznerskim.

Pierwsze 200 zł zarobiła dzięki piosence Brathanków „W kinie w Lublinie”. Kolejne 200 zł uzyskała dzięki szlagierowi Dwa Plus Jeden „Chodź pomaluj mój świat”. Szczęście dopisało jej też przy odgadywaniu przeboju Macieja Kossowskiego „Dwudziestolatki”. Z kontem 1120 zł trafiła do finału. Musiała w nim odgadnąć siedem tytułów w 30 sekund i poradziła sobie z tym doskonale. Tytuły owych szlagierów to: Daj mi tę noc” grupy Bolter, „Rolling In the Deep” Adele, „Suzanne” Art. Company, , „Miłość ci wszystko wybaczy” H. Ordonównej, „Words Don’t Come Easy” F. R. Davida, „My Way” F. Sinatry i „Sex appeal” E.Bodo.  

Dzięki finałowi Monice udało się zgromadzić na koncie 12 tysięcy 780 zł. Po dodaniu kwot uzyskanych przez M.Roznerskiego i T. Kolanika, czyli 14 tysięcy 190 zł, cała trójka zdecydowała, że pieniądze te trafią do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie. Widzowie w studiu mieli okazję usłyszeć na żywo piosenki w wykonaniu: Krystyny Prońko i Majki Jeżowskiej (On nie kochał nas), Olgi Bończyk (Zacznij od Bacha), Luca Evansa (Show me Heaven), Brathanków (W kinie w Lublinie) oraz Michała Wiśniewskiego (A wszystko to bo ciebie kocham).

Program miał doskonałe tempo, a błyszczała w nim młodziutka aktorka z Cicibora Dużego, grająca w serialu Lilkę Banach. Przy okazji widzowie dowiedzieli się, że lubi ona podlaskie sękacze i szybka jazdę samochodem. W telewizji zobaczymy ją jeszcze nie jeden raz.

tekst: Istvan Grabowksi

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama