Reklama

Kryminałki: Destylarnia alkoholu metylowego w Sławatyczach

Biała Podlaska: Podwójna kradzież w drogerii. // Sławatycze: 40 latek wytwarzał alkohol etylowy bez wymaganego pozwolenia. Zabezpieczono aparaturę do destylacji oraz wytworzony alkohol. // Biała Podlaska: 30 latek dokonał transakcji na aukcjach internetowych z wykorzystaniem bezprawnym konta bankowego poszkodowanej mieszkanki podmiejskiej gminy.

28.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznana sprawczyni, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu zabrała w celu przywłaszczenia trzy opakowania wód toaletowych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska 
Nieznana sprawczyni, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu zabrała w celu przywłaszczenia dwa opakowania wód toaletowych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2020 r. gm. Sławatycze,
40-letni mieszkaniec gm. Sławatycze podejrzany jest o wyrabianie alkoholu etylowego domowym sposobem bez wymaganego wpisu do rejestru podmiotów wykonujących działalność w zakresie wyrobu i przetwarzania alkoholu etylowego. W trakcie wykonywanych czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli aparaturę do destylacji oraz wytworzony już alkohol. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

24.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP w toku wykonywanych czynności w sprawie dokonania dwóch transakcji na aukcjach internetowych opłacanych środkami z rachunku bankowego należącego do pokrzywdzonej mieszkanki gm. Biała Podlaska ustalili, podejrzanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama