Reklama

Kryminałki: Wypadki, alkohol, narkotyki – podsumowanie weekendu

Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego telefonu komórkowego. // Międzyrzec Podlaski: Uszkodzona za pomocą ostrego przedmiotu zaparkowana Tesla. // Zabłocie: Mieszkanka oszukana podczas zakupu przyrządu do ćwiczeń poprzez internet. // Biała Podlaska: 40 letni motorowerzysta z 2,2 promilem alkoholu w organizmie zatrzymany na ulicy Brzeskiej. // Biała Podlaska: Wypadek motorowerzysty na ulicy Nowej. Przyczyną złe warunki atmosferyczne i śliska nawierzchnia pokrywy studzienki. // Biała Podlaska: 22 letni kierowca zatrzymany na ulicy Okopowej. Badanie wykazało wpływ narkotyków na organizm. Znaleziono w aucie amfetaminę. // Łózki: 55 letni kierowca pod wpływem alkoholu.

28.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sitnicka 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego, zagubionego na terenie parkingu przy sklepie, przez pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 
Nieznany sprawca, najprawdopodobniej przy użyciu ostrego przedmiotu, uszkodził powłokę lakierniczą w pojeździe marki Tesla na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

06.05.2020r. ZABŁOCIE, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca wykorzystując sklep internetowy, w celu osiągniecia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy za przyrząd do ćwiczeń, a następnie nie dostarczył go pokrzywdzonej, jak też nie zwrócił zapłaconych pieniędzy, a wszelkie próby nawiązania kontaktu przez kupującą okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 40-letniego mieszkańca gm. Zalesie będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Nowa
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 30.05.2020 r. około godz. 13:40 na ul. Nowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 59-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ul. Żeromskiego najechał na mokrą pokrywę studzienki kanalizacyjnej, wyniku czego wpadł w poślizg przewracając się. W wyniku upadku kierujący obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego mieszkańca miasta, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi. Użyty wobec kierującego narkotest wykazał, że znajduje się on pod działaniem substancji psychotropowej – metaamfetaminy. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość środków odurzających. W wyniku przeszukania pojazdu Audi ujawniono i zabezpieczono biały proszek. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020r. ŁÓZKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 55-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem Renault będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama