Reklama

Zrób projekt miejskiej maskotki i wygraj 400 zł

Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim ogłasza konkurs plastyczny na miejską maskotkę pn. „Żwirek Międzyrzecki”. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać rysunek lub szkic nawiązujący do „Legendy o Złotym, Srebrnym i Brązowym żwirku” autorstwa Krystyny i Ryszarda Kornackich. Konkurs adresowany jest do uczniów międzyrzeckich szkół oraz mieszkańców w wieku do 25 lat. Autor najciekawszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 400 zł.

Prace plastyczne posłużą do przygotowania prototypu miejskiej maskotki, która kojarzy się z miastem i jego walorami turystycznymi i będzie wykorzystywana do promocji miasta. 

Pomysłu można zgłaszać od 1 czerwca do 15 lipca. Prace wraz z wypełnionym zgłoszeniem i oświadczeniami można składać w Wydziale Strategii i Rozwoju (pok. nr 33) lub wysłać pocztą na adres urzędu.

Konkurs ma także na celu promocję czytelnictwa i zapoznanie się z twórczością lokalnych autorów,  a tym samym historią miasta i regionu. Ma też przypomnieć o wartości baśni  i legend, kształtujących wyobraźnię czytelników. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z publikacją „Czarna róża. Baśnie i Opowieści z Podlasia”, 2005 r.

Więcej informacji w >>> regulaminie <<<.

 

źródło: UM w Międzyrzecu Podlaskim
grafika: pixabay.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama