Reklama

GOK w Janowie Podlaskim wznawia działalność

Od 2 czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim wznawia działalność. Uczestnicy zajęć mogą kontaktować się z instruktorem prowadzącym poszczególne zajęcia dydaktyczne pod nr tel. 83 34 13 089. Grupy oraz indywidualni uczestnicy zajęć wracają do spotkań w wyznaczonych im uprzednio dniach tygodnia i godzinach. 

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim informuje o wprowadzeniu następujących procedur w związku ze wznowieniem działalności instytucji:

1. Ośrodek uruchamia zajęcia ruchowe (w tym artystyczne) i te z zakresu edukacji artystycznej i kulturowej w obiektach zamkniętych, gdzie na jednego uczestnika musi przypadać co najmniej 10 m², z zachowaniem odległości pomiędzy nimi co najmniej 2 m oraz na otwartych przestrzeniach zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. W budynku Ośrodka może przebywać jednocześnie 32 uczestników zajęć.

2. Uczestnicy zajęć po wejściu do budynku dezynfekują dłonie w wyznaczonym miejscu. Pracownik mierzy uczestnikowi zajęć temperaturę. Jeżeli nie zauważa niepokojących objawów, to zezwala na uczestniczenie w zajęciach.

3. W zajęciach, na danej sali, uczestniczy ograniczona liczba osób, która jest dostosowana do kubatury pomieszczeń.

4. Pomieszczenia będą wietrzone co godzinę oraz dezynfekowane po każdej grupie.

5. Prowadzący zajęcia zobowiązany jest do noszenia osłony nosa i ust, ewentualnie przyłbicy oraz rękawic ochronnych, ewentualnie regularnego dezynfekowania rąk podczas wykonywania obowiązków.

6. Ograniczenie liczby osób przebywających w toaletach.

7. Wewnątrz budynku, na tablicy informacyjnej, zamieszczone instrukcje dotyczące mycia rąk, dezynfekcji rąk, prawidłowego zdejmowania maseczki, prawidłowego zdejmowania rękawiczek.

 

źródło: GOK w Janowie Podlaskim
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama