Reklama

„Mieszkańcy gminy dziękują WAM!”: wójt Panasiuk

Od 20 kwietnia do 9 maja trwała akcja szycia masek ochronnych wielorazowego użytku mieszkańcom gminy Białej Podlaskiej. Uszyto 8.500 tys. maseczek przy wsparciu finansowym Gminy Biała Podlaska. Trafiły one do wszystkich seniorów 65+ i każdego gospodarstwa. Zaangażowanych w szycie i dystrybucję było 120 wolontariuszy. Wójt Gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk, dziękuje wszystkim wolontariuszom za ich zaangażowanie, trud i poświęcenie włożone na rzecz mieszkańców Gminy Biała Podlaska.

,,Przychodzisz z niczym na ten świat
i nic nie bierzesz ze sobą
więc pozostaw jakiś piękny ślad,
by można było iść za Tobą ….”

Podziękowanie za bezinteresowną pomoc i życzliwość

Czas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 to trudny egzamin dla nas wszystkich. Gmina Biała Podlaska wprowadziła szereg rozwiązań mających wpływ na ograniczenie rozpowszechniania się śmiertelnego wirusa. Między innymi było to wyposażenie mieszkańców naszej gminy w maseczki ochronne. Uszyto 8.500 tys. maseczek, które trafiły do każdego seniora 65+ i do każdego gospodarstwa. W akcję włączyło się 120 wolontariuszy.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w szycie i dystrybucję maseczek ochronnych. Państwa postawa daje przykład troski o innych oraz podkreśla jak ważna jest godność człowieka i chęć niesienia pomocy. Dziękujemy za wsparcie, trud i poświęcenie włożone na rzecz mieszkańców Gminy Biała Podlaska. – Wiesław Panasiuk, wójt Gminy Biała Podlaska

opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama