Reklama

Kryminałki: Znowu giną ryby i życie w bialskopodlaskiej rzece – zanieczyszczona Piszczka

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu licznika samochodowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Lewe recepty wystawione na dane mieszkańca miasta próbowano zrealizować w aptekach w Warszawie. // Międzyrzec Podlaski: Rzeka Piszczka zanieczyszczona nieustaloną substancją chemiczną.

25.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się na portalu społecznościowym za mieszkańca Płocka oferował sprzedaż licznika samochodowego. Pomimo przelania pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazany rachunek bankowy sprzedający nie wywiązał się z zobowiązania przesłania zamówionej części w uzgodnionym terminie i zaniechał kontaktów z nabywcą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
W okresie od 18 do 25 maja 2020 r., w trzech aptekach na terenie Warszawy, n/n sprawca usiłował zrealizować uprzednio podrobione recepty na zakup leku wystawione na mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Zaścianki
Rzeka Piszczka, będąca dopływem rzeki Krzna uległa zanieczyszczeniu dotychczas nieustaloną substancją chemiczną. Na powierzchni rzeki był widoczny tłusty film w/w substancji na odcinku kilku kilometrów. Nie stwierdzono, aby w wyniku zdarzenia doszło do zatrucia ryb. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama