Reklama

Województwo: Nielegalny hazard w Dęblinie

- Pięć automatów do urządzania nielegalnych gier hazardowych zatrzymali 21 maja 2020 r. funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Lublina. - Kontrole prowadzone były na terenie powiatu ryckiego. - W tym tygodniu funkcjonariusze KAS z Lublina zajęli już 10 nielegalnych automatów do gier.

Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej kontrolowali wytypowane lokale w powiecie ryckim. Działania miały na celu zwalczanie nielegalnego hazardu.

W lokalu w Dęblinie funkcjonariusze ujawnili 5 automatów do gier hazardowych. Oprócz automatów zabezpieczyli też pieniądze służące do wypłaty wygranych – w kwocie ponad 8 tys. złotych, klucze do kasowania punktów na automatach oraz dokumentację dotyczącą urządzanych gier.

Funkcjonariusze sprawdzają kto jest odpowiedzialny za organizowanie hazardu. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W tym tygodniu funkcjonariusze celno-skarbowi z Lubina zatrzymali już 10 automatów do gier hazardowych. Maszyny zajmowano w Lublinie oraz powiatach lubelskim i ryckim.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama