Reklama

Podziękowania dla bialskich Policjantów

Na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciecha Czapli wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy tutejszej jednostki za skuteczność ich działań. Autor dziękuje m.in. za sumienność i profesjonalizm w prowadzeniu dochodzenia i ujęcie sprawcy kradzieży. Warto przypomnieć, że podczas tych działań policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież elektroniki z samochodów ciężarowych o wartości ponad 230 tys. zł.

Do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej wpłynęły podziękowania od właściciela jednej z bialskich firm. W przesłanej wiadomości autor dziękuję funkcjonariuszom Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu za ich sumienność, zaangażowanie oraz profesjonalizm w prowadzeniu dochodzenia oraz ujęcie sprawcy kradzieży. Łupem „amatora cudzego mienia” padła wówczas kaseta sterująca retardera ciężarówki należącej do autora listu. Mężczyzna podkreślił, że działania bialskich funkcjonariuszy zasługują na słowa uznania dodając, że „dzięki takim policjantom „możemy czuć się bezpiecznie i spać spokojnie”.

Warto przypomnieć, że zatrzymany do sprawy 20-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej usłyszał szereg zarzutów kradzieży i usiłowania kradzieży elektroniki z samochodów ciężarowych. Proceder trwał od listopada ubiegłego roku do maja br. zarówno na terenie powiatu bialskiego jak też łódzkiego, a łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 230 tys. zł.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama