Reklama

Nikola walczy o życie. Potrzebne wsparcie finansowe

Mieszkająca w Białej Podlaskiej Nikola skończy w tym roku 8 lat. Od 4 lat zmaga się z chorobą nowotworową. Pierwsza diagnoza wykryła u niej nowotwór złośliwy nerki. Po długim cyklu leczenia, w tym usunięciu chorego narządu, była nadzieja, że Nikola wróci do normalnego życia zamykając na zawsze ten smutny okres swojego życia.

Niestety choroba odezwała się znowu po dwóch latach, nowotwór zaatakował tym razem wątrobę. Kolejne operacje, leczenie, znowu krótki okres radości i niestety kolejna diagnoza o nawrocie choroby. Przed Nikolą kolejna walka o swoje życie i zdrowie. Jak zwykle w takich sytuacjach potrzebne jest dużo pieniędzy na leczenie. Z tego powodu rodzina Nikoli uruchomiła zbiórkę na portalu Pomagamy.pl.

– Kochani razem z Mamą prosimy was o pomoc. Założyłyśmy tą zbiórkę, bo wiemy że dzięki wam poradzimy sobie z kosztami związanymi z moim leczeniem, a są to miedzy innymi: dojazdy do szpitali, prywatne wizyty u lekarzy, dieta leki i wiele innych. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy – pisze na stronie zbiórki Nikola.

Pomóc można dokonując w prosty sposób wpłat poprzez stronę internetową >>> LINK <<<. 

Do uzbierania jest kwota 20 tys. zł. W tej chwili (18.05) udało się uzbierać ponad 1700 zł. Jeżeli możesz przekazać choćby symboliczną złotówkę, zrób to. Pamiętaj, że dobro zawsze wraca.

 

źródło: https://pomagam.pl/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama