Reklama

Kryminałki: 18-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Za posiadanie środków odurzających odpowie 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Młodzieniec wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci ujawnili przy nim oraz we wnętrzu pojazdu mefedron oraz zawiniątka z marihuanę. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 80 porcji dealerskich tych narkotyków. O dalszym losie nastolatka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 2:00 w nocy na ul. Kolonia Francuska w Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Audi. Za kierownicą pojazdu siedział 18-letni mieszkaniec miasta. Razem z nim w samochodzie przebywał pasażer. Kiedy tylko mundurowi podeszli do pojazdu wyczuli woń marihuany.

W trakcie prowadzonych czynności przy 18-latku ujawnili woreczek z zawartością białego proszku, natomiast we wnętrzu pojazdu zawiniątka z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to mefedron oraz marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 80 porcji dealerskich narkotyków. W rozmowie z funkcjonariuszami nastolatek oświadczył, że środki posiadał na własny użytek. Narkotyki zostały zabezpieczone natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia.

W weekend 18-latek usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie środków odurzających. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama