Reklama

Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim wzbogacił się o nowy ambulans

Dziś do Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim dotarł nowy ambulans. Pojazd posiada zabudowę medyczną oraz jest wyposażony w sprzęt medyczny. Niebawem karetka będzie służyć pacjentom. 

– Ambulans za niemal 400 tys. złotych zakupiono ze środków budżetu Powiatu Bialskiego. Potrzeba zakupu pojawiła się w związku z koniecznością odnowienia taboru posiadanego przez Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim oraz uruchomieniem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach. To bardzo ważna inwestycja, która przyczyni się do poprawy ochrony życia i zdrowia mieszkańców naszego powiatu – mówi starosta bialski Mariusz Filipiuk, który wyraził wdzięczność wobec wszystkich, którzy byli zaangażowani w projekt zakupu. – Dziękuję każdemu, kto dołożył cegiełkę do pozyskania nowego ambulansu. 

Potrzeba zakupu nowego ambulansu wynikała z konieczności odnowienia  taboru transportu sanitarnego posiadanego przez Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim oraz w związku z uruchomieniem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach.

źródło / zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama