Reklama

Reklama

Kryminałki: Kierowcy z promilami

Biała Podlaska: 38 letni kierowca z 3 promilami alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 51 letni kierowca z 1,2 promilem alkoholu w organizmie. // Rogoźnica: 49 letni motocyklista z 1,8 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Uszkodzenie rury ściekowej na terenie oczyszczalni. Doszło do wycieku nieczystości.

Posłuchaj ważnego spotu:

10.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łukaszyńska
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej ustalili, że 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, będący w stanie nietrzeźwości 3 promile alkoholu w organizmie kierował pojazdem m-ki Audi A4. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
10.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Garbarska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 51-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

10.05.2020 r. ROGOŹNICA, 
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 49-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował motocyklem marki Aprilla znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,8 promila alkoholu w organizmie

08.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzegowa
Na terenie oczyszczalni Zakładu Oczyszczania Ścieków w Białej Podlaskiej w trakcie wykonywania prac ziemnych związanych z modernizacją i przebudową infrastruktury doszło do niekontrolowanego osunięcia gruntu, w wyniku czego uszkodzeniu uległa rura recyrkulacji ścieków z jednego ze zbiorników końcowej fazy oczyszczania biologicznego i doszło do wycieku nieczystości. Na miejscu funkcjonariusze policji wykonali czynności, które pozwolą na wyjaśnienie wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Czynności na miejscu wykonywali zarówno funkcjonariusze bialskiej komendy jak też pracownicy WIOŚ.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama