Reklama

Scena Orfeo przenosi się do internetu!

Termin wydarzenia: 2 maja 2020
, godz. 00:00
 -> 2 maja 2020
Program Sceny Orfeo z cyklu „Fascynacje Bogusława Kaczyńskiego” już dziś, 2 maja, godz. 18.00 „Wiedeń moich marzeń”, cz.I dostępna w internecie!

„Wiedeń moich marzeń”, cz.I obejrzysz na portalu www.orfeo.com.pl

Komentarz prezydenta Michała Litwiniuka:

Dziś też, w dniu jego urodzin, będziemy oglądać na kanale You Tube Fundacji Orfeo noszącej jego imię niesamowite widowisko muzyczne, jakie odbyło się w ramach I Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego jesienią ubiegłego roku, dzięki współpracy, jaką nawiązałem z jej dyrektorem artystycznym, panem Krzysztofem Korwin-Piotrowskim. Bialczanie byli zachwyceni spektaklem „Wiedeń moich marzeń”, który właśnie w Białej Podlaskiej miał swoją premierę. Zgromadził blisko trzytysięczną publiczność. To było wyjątkowe muzyczne, kulturalne wydarzenie.

W tym roku drugą edycją festiwalu chcieliśmy pod koniec kwietnia otworzyć nowy, piękny amfiteatr. Artyści Orfeo przygotowali kolejne muzyczne uczty, które zmuszeni byliśmy przełożyć. Ich przedsmakiem był walentynkowy koncert, na który miałem przyjemność zaprosić bialczan. Wiem jednak, że nasi przyjaciele z Orfeo są w gotowości – gdy będziemy się już mogli bezpiecznie spotykać, wysłuchamy planowanych koncertów, których oś stanowi ukochana muzyka Bogusława Kaczyńskiego. Obecnie cieszymy się, mając jego wizerunek przy szkole muzycznej.

 

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama