Reklama

Wieści z Unii: #BeActiveAtHome

#BeActiveAtHome – to kampania w mediach społecznościowych, która ma na celu zmotywowanie ludzi do zachowania formy, podczas gdy przez większą część dnia pozostają w swoich domach. Komisja Europejska zachęca do dzielenia się dobrymi przykładami. Za wzorzec posłużyła udana kampania #BeActive, będąca częścią corocznego Europejskiego Tygodnia Sportu od 2015 roku.

Marija Gabriel, komisarz ds. Innowacji, badań, kultury, edukacji i młodzieży, powiedziała: – Sport może poprawić nasze samopoczucie, przynosząc korzyści zarówno dla ciała i umysłu. W tych trudnych czasach aktywność jest ważniejsza niż kiedykolwiek! Dołącz do nas w wyzwaniu #BeActiveAtHome – dziel się swoją aktywnością, wskazówkami i kreatywnymi sposobami pozostania aktywnym w domu.

Komisja Europejska zachęca ludzi do pokazania, co robią starając się zachować formę i dzielenia się swoimi pomysłami na ćwiczenia z innymi. Wpisy powinny zawierać dedykowany hashtag #BeActiveAtHome, w którym wspomniano na @EUSport na Twitterze i @european_youth_eu na Instagramie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama