Reklama

Kryminałki: Włamanie i kradzież

Biała Podlaska: Włamanie do budynku usługowego i kradzież pieniędzy. // Biała Podlaska: Dwa kredyty zaciągnięte bez wiedzy na szkodę mieszkańca miasta. // Terespol: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu drzwi do Audi poprzez internet.

28.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
W okresie od 28 kwietnia 2020 roku do 29 kwietnia 2020 roku nieznany sprawca włamał się do wnętrza budynku usługowego skąd dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.04.2020r. BIAŁA PODLASKA,
W bliżej nie ustalonym czasie i miejscu, nieznany sprawca w celu uzyskania korzyści majątkowej zaciągnął dwa kredyty na szkodę pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.04.2020 r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. Osoba podająca się za mieszkańca powiatu kościańskiego za pośrednictwem portalu internetowego oferowała do sprzedaży drzwi do pojazdu marki Audi. Po tym przesłała pokrzywdzonemu drzwi niezgodne z opisem. Następnie po odesłaniu towaru sprzedający nie odebrał przesyłki oraz zerwał z pokrzywdzonym kontakt telefoniczny.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama