Reklama

Kryminałki: „Pożyczona” Toyota z Podleśnej „porzucona” odnalazła się przy Lubelskiej

Cicibór Mały: Mieszkanka oszukana podczas zakupu torebki damskiej poprzez internet. // Cicibór Duży: Bez upoważnienia dokonany przelew bankowy z rachunku pokrzywdzonej. // Biała Podlaska: Podrobiona umowa kupna sprzedaży samochodu osobowego. // Sitno: 43 letni kierowca motoroweru z 0,7 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Mieszkaniec Chorzowa wprowadził mieszkankę miasta w błąd i przywłaszczył pieniądze podczas zakupu telefonu. // Biała Podlaska: Zarysowana powłoka lakiernicza samochodu. // Lubenka: 45 letni kierowca z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Polubicze Wiejskie: Skradziono urządzenia i maszyny rolnicze oraz elektronarzędzia z niezabezpieczonej posesji. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego telefonu. // Biała Podlaska: "Pożyczona" Toyota z Podłącznej odnalazła się porzucona przy Lubelskiej. // Grabanów: Stwierdzona niezgodność licznika kilometrów w samochodzie ciężarowym. // Kalichowszczyzna: Wycięcie i kradzież drzew z działki leśnej.

19.03.2020 r. CICIBÓR MAŁY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, wystawił na portalu ogłoszeniowym ogłoszenie z ofertą sprzedaży torebki damskiej i po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonej w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za nią zapłatę, po czym nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy zrywając z pokrzywdzoną wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.04.2020 r. CICIBÓR DUŻY,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, poprzez program służący do zdalnego sterowania pulpitem innego urządzenia, bez upoważnienia dokonał przelewu bankowego z rachunku pokrzywdzonej na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.

01.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, posługując się danymi mieszkańca powiatu podrobił umowę kupna sprzedaży samochodu osobowego, a następnie posłużył się w/w dokumentem przedkładając go jako autentyczny w firmie ubezpieczeniowej.

24.04.2020 r. SITNO,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki KEEWAY 43-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

24.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP, w toku wykonywanych czynności do sprawy dotyczącej doprowadzenia mieszkanki powiatu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży telefonu komórkowego dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego, ustalili, że sprawcą oszustwa jest mieszkaniec Chorzowa. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu m-ki Hyundai poprzez zarysowanie w nim powłoki lakierniczej dwóch elementów pojazdu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.04.2020 r. LUBENKA,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem marki Audi pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

25.04.2020 r. POLUBICZE WIEJSKIE PIERWSZE,
Nieznani sprawcy, weszli na zabezpieczoną posesję, skąd dokonali kradzieży znajdującego się tam sprzętu w tym m.in.: pługu, bron, kultywatora, podnośnika hydraulicznego. Następnie sprawcy włamali się do wnętrza budynku gospodarczego z którego skradli m.in. elektronarzędzia oraz meble na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.

25.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Karola Szymanowskiego
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego zagubionego w nieznanych okolicznościach przez zgłaszającego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.04.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Podłączna
Nieznany sprawca wykorzystując pozostawione w stacyjce klucze, dokonał zaboru w celu krótkotrwałego użycia niezabezpieczonego samochodu osobowego marki m-ki Toyota, koloru zielonego, a następnie porzucił go w terenie leśnym przy ulicy Lubelskiej w Białej Podlaskiej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy w/w czynu.

25.04.2020 r. GRABANÓW,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska w trakcie kontroli drogowej samochodu ciężarowego marki IVECO, którym kierował 21-letni mieszkaniec gm. Rokitno ujawnili ingerencję we wskazanie drogomierza wymienionego pojazdu rozbieżne z danymi w systemie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.01.2019 r. KALICHOWSZCZYZNA,
Nieznany sprawca, z terenu działki leśnej, dokonał wycięcia i kradzieży 8 szt. drzew na szkodę mieszkanki gm. Niemce. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. 19.03.2020 r. CICIBÓR MAŁY,
    Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, wystawił na portalu ogłoszeniowym ogłoszenie z ofertą sprzedaży torebki damskiej i po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonej w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za nią zapłatę, po czym nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy zrywając z pokrzywdzoną wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska i 01.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
    Nieznany sprawca, posługując się danymi mieszkańca powiatu podrobił umowę kupna sprzedaży samochodu osobowego, a następnie posłużył się w/w dokumentem przedkładając go jako autentyczny w firmie ubezpieczeniowej i 01.01.2019 r. KALICHOWSZCZYZNA,
    Nieznany sprawca, z terenu działki leśnej, dokonał wycięcia i kradzieży 8 szt. drzew na szkodę mieszkanki gm. Niemce. Postępowanie prowadzi KP Wisznice. Serio tak stare treści kryminalne wstawiacie?? Nie jest wam głupio tak przestarzałe wstawiać redakcjo?? Serwis upada bo wczoraj wam zwróciłem uwagę w innym artykule i teraz znowu. Takim sposobem się nigdy nie wybijecie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama