Reklama

Kryminałki: Włamanie i kradzież do niezamieszkałego domu w Leśnej Podlaskiej

Biała Podlaska: Kradzież wirtualnego elementu z gry poprzez uprzednie włamanie na konto użytkownika. // Styrzyniec: Wykorzystana nieuwaga mieszkanki gminy, kradzież portfela z pieniędzmi. // Leśna Podlaska: Włamanie do niezamieszkałego domu i pomieszczenia gospodarczego. Kradzież pomp hydroforowych i radioodbiornika. // Pereszczówka: 28 letni kierowca z dwoma promilami alkoholu w organizmie. // Swory: 49 letni kierowca z ponad 1,2 promilem alkoholu w organizmie.

22.04.2020 r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca działając za pomocą sieci teleinformatycznej w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do informacji na wirtualnej platformie do gier, gdzie dokonał ingerencji w automatyczne przetwarzanie danych na koncie użytkownika gry, mieszkańca gm. Biała Podlaska, z której dokonał kradzieży wirtualnego elementu na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.04.2020 r. STYRZYNIEC,
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał kradzieży jej portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.08.2019 r. LEŚNA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego domu, skąd dokonał kradzieży pomp hydroforowych i radioodbiornika na szkodę mieszkanki powiatu mińskiego. Po tym włamał się do pomieszczenia gospodarczego, niczego z niego nie zabierając. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

22.04.2020 r. PERESZCZÓWKA,
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat 28-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.04.2020 r. SWORY, ul. Kościelna
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości: 1,22 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. 10.08.2019 r. LEŚNA PODLASKA,
    Nieznany sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego domu, skąd dokonał kradzieży pomp hydroforowych i radioodbiornika na szkodę mieszkanki powiatu mińskiego. Po tym włamał się do pomieszczenia gospodarczego, niczego z niego nie zabierając. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski. Że co?? Taki stary wpis dodajecie??

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama