Ogłoszenie

Reklama

Pół tysiąca masek od BCK i PEC dla seniorów!

Biała Podlaska szyje maseczki dla bialskich seniorów akcję wspiera Prezydent Miasta Biała Podlaska i Spółka Miejska PEC. - Mamy pracownię scenograficzną i podstawowy sprzęt w Klubie Kultury „Scena” oraz grupę chętnych pracowników BCK do włączenia się w społeczną akcję szycia maseczek i wsparcia naszych seniorów. - informuje Zbigniew Kapela dyrektor Bialskiego Centrum Kultury.

– Dziękujemy za pomoc w zakupie materiału Prezydentowi Miasta Michałowi Litwiniukowi i Prezesowi PEC Franciszkowi Afaltowskiemu. Na początek chcemy uszyć 500szt. maseczek i od dziś zabieramy się do pracy. – dodaje dyrektor bialskiej kultury.

Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie seniorów, maseczki nie będą wydawane stacjonarnie, zostaną one przekazane do Urzędu Miasta, który dostarczy je przez kurierów.

materiał: Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
tekst: Bartłomiej Sawicki sp.ds. promocji BCK / Leszek Niedaleki
zdjęcia: BCK Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. „Pierwsza partia uszytych maseczek zostanie wydana za darmo już 27 kwietnia w godzinach 10-13 w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11.” Czy ktoś pomyślał nad tą decyzją??? Widzę te tłumy starszych ludzi, którzy pomimo pandemii udadzą się na Warszawską po maseczkę. Bardzo nierozważna decyzja.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama