Reklama

Nabór uzupełniający do projektu na montaż kotła na pelet drzewny

Magistrat zachęca do skorzystania z możliwości przejścia na ekologiczne źródła energii w ramach projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska”. Trwa nabór uzupełniający na instalację kotła na biomasę (pelet drzewny).

Wartość całej instalacji wynosi 17.000 zł , z czego 85 % kosztów kwalifikowanych pokrywana jest ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania OZE”.

Wkład własny mieszkańca wynosi 5800 zł.  W kwocie tej uwzględniono montaż wkładu ze stali kwasoodpornej w kwocie 2700 zł. brutto. Koszt dostawy i montażu wkładu kominowego jest kosztem niekwalifikowanym, dlatego w 100% pokrywany jest przez mieszkańca.

Kocioł na biomasę może być wykorzystywany w instalacji c.o. i c.w.u. wyłącznie na potrzeby bytowe w budynku mieszkalnym (tj. uzyskane ciepło nie może być wykorzystywane w budynku inwentarskim lub innym budynku związanym z produkcją rolną lub działalnością gospodarczą). Instalacja nie może być zamontowana pod adresem, gdzie zarejestrowana jest działalność gospodarcza.

Formularz deklaracji uczestnictwa jest udostępniony na stronie internetowej projektu www.oze.bialapodlaska.pl lub może być przesłany pocztą na adres domowy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w projekcie telefonicznie pod numer telefonu 83 341 69 94.

Deklarację należy przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Biała Podlaska ul. Marsz. J. Piłsudskiego 3, 21- 500 Biała Podlaska, Wydział Inwestycji w terminie do 30 kwietnia 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby przyspieszyć proces zapisu –  zeskanowany i uzupełniony wniosek można przesłać na adres email: [email protected] .

Deklaracja udziału w projekcie „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska” 2020 – kocioł na biomasę (pelet drewniany)

 

materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama