Reklama

Gmina Łomazy: Mieszkańcy mieszkańcom szyją maseczki – gotowe do odbioru!

Od dziś obowiązuje nakaz zakrywania twarzy w miejscach publicznych. W gminie Łomazy powstała grupa chętnych osób, które chcą pomagać oferując swój czas, materiał oraz umiejętności. Powiedźcie mamom, siostrom, babciom o tej akcji!

Pierwszą partię maseczek można będzie odebrać już dziś przed urzędem gminy i ich ilość będzie ograniczona. Prosimy o kontakt przez domofon.

Osoby, które potrzebują dostarczenia maseczek do domu prosimy o kontakt tel. 83 3417 051. Maseczki będą rozdawane w ilości, jaka została zgłoszona w deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi do wyczerpania zapasów. Prosimy o wyrozumiałość. Na bieżąco będziemy informować o kolejnych partiach maseczek, którymi będziemy dysponować.

Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie, a w szczególności paniom: Agnieszce Dorosz, Katarzynie Hołowni, Małgorzacie Cichockiej, Ewie Przyłuckiej, Katarzynie Tokarskiej, Genowefie Czyżewskiej, Dorocie Kowieskiej, Izabeli Kowalczyk, Jolancie Niedźwiedź i Agnieszce Garbatiuk.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które mają maszynę, chęci i umiejętności! Materiał do szycia jest zakupiony przez gminę. Akcję koordynuje pani Monika Głowacka, można kontaktować się telefonicznie 83 341 70 76 lub przez nasz fanpage gminy.

Tekst: UG Łomazy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama