Reklama

Gmina Sosnówka kupiła komputery dla uczniów w ramach projektu „Zdalna Szkoła”

Gmina Sosnówka otrzymała dofinansowanie w wysokości 44 844,07 zł na zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu „Zdalna Szkoła" organizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa. W ramach dofinansowania gmina zakupiła 16 laptopów wraz z zestawem słuchawkowym oraz 3 routery, które zostały przekazane szkołom podstawowym z gminy Sosnówka, jako niezbędny sprzęt w procesie zdalnego kształcenia.

Gmina przekazała zakupiony sprzęt Szkole Podstawowej w Sosnówce – 11 laptopów wraz z zestawem słuchawkowym oraz Szkole Podstawowej w Motwicy – 5 laptopów wraz z zestawem słuchawkowym oraz 3 routery.

 

***

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach konkursu grantowego Zdalna Szkota — wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego Oś I Powszechny dostęp do szybkiego Internetu Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach.

materiał: gmina Sosnówka
info: UG w Sosnówce
zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. I co z tego że kupili laptopy skoro z nich skorzysta tylko nauczyciel a uczeń do nich dostępu nie będzie miał. Totalny kretynizm

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama