Ogłoszenie

Reklama

Czosnówka: Remont mostu

Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej przystąpił do częściowego remontu mostu na trasie Biała Podlaska - Czosnówka. Droga 1068L i most na granicy miasta i gminy. Płynąca pod nim Rudka stanowi granicę administracyjną pomiędzy Miastem a Gminą Biała Podlaska a jednocześnie pomiędzy powiatem grodzkim a Powiatem Ziemskim Biała Podlaska.

Nie jest to znacząca finansowo inwestycja ale bardzo ważna na naszych obiektach. – mówi Krystyna Beń, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

ZDP podczas okresowych przeglądów stwierdziło uszkodzenia i zmniejszoną wytrzymałość konstrukcji południowej poręczy mostu. Należało zadbać aby nikt nie wpadł do płynącej pod mostem rzeki. Znak czasu wgryzł się w łącza balustrad i poręcz. Trwa remont strony prawej jadąc z Białej Podlaskiej do Czosnówki. Największe prace dotyczą elementów łączących – są odnawiane i wzmacniane – oraz gzymsu od strony południowej.

Kierowcy, rowerzyści i piesi przez kilka dni spodziewać się mogą utrudnień i zwężenia pasa drogi na terenie samego mostu i jego dojazdów.materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama