Reklama

Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w Białej Podlaskiej

Rzecznik prasowy wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnej osobie zarażonej wirusem SARS-CoV-2 w mieście Biała Podlaska. To mieszkaniec miasta w przedziale wieku 21-40 lat, który miał kontakt z zarażonym. Jego stan określany jest jako średni. To już czwarta osoba zakażona koronawirusem w Białej Podlaskiej.

Według informacji przekazanej nam od rzecznik WSzS w Białej Podlaskiej Magdaleny Us, osoba nie przebywa w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym bialskiego szpitala.

Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe  przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

– kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z Lublina, w stanie dobrym, która miała kontakt z przypadkiem potwierdzonym,

– mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu puławskiego, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym,

mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym.

 

Na dzień 9 kwietnia 2020 r. na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego jest 202 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 8 osób zmarłych oraz 49 ozdrowieńców.

materiał: Koronawirus / Biała Podlaska miasto
info: Rzecznik prasowy wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama