Reklama

Kryminałki: Wypadek na ulicy Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Międzyrzec Podlaski: Kradzież Toyoty wraz z podczepioną przyczepką. Kluczyki w stacyjce ułatwiły zadanie złodziejowi. // Kaliłów: Kradzież kilkunastu, uprzednio wyciętych drzew z działki należącej do Gminy Miejskiej Biała Podlaska. // Biała Podlaska: Włamanie do hali magazynowej. Z sąsiedniego pomieszczenia skradziono rzeczy na szkodę mieszkańca miasta. // Biała Podlaska: Nietrzeźwy 50 letni kierowca, stwierdzono 3,3 promile. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek przy ul. Brzeskiej. Kierowca cofając najechał na pieszą. // Biała Podlaska: Włamanie do altany, kradzież radia cb, radia samochodowego i pilarki. // Zalesie: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki gminy. Wyłudzenie kodów płatniczych od 30 latka.

06.04.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego zawiadomił, że n/n sprawca dokonał kradzieży pojazdu marki Toyota wraz z podczepioną przyczepką lekką marki SAM na jego szkodę. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia otwartego pojazdu i znajdujących się w nim kluczyków. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2020 r. KALIŁÓW,
W miesiącu marcu 2020 r. na terenie działki położonej w miejscowości Kaliłów n/n sprawca, po uprzednim wycięciu, dokonał kradzieży kilkunastu sztuk drzew na szkodę Urzędu Miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
W okresie od 13 do 17 marca 2020 r. nieustaleni sprawcy, po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia, włamali się do hali magazynowej, gdzie z sąsiedniego pomieszczenia skradli worki z odzieżą, zestaw garnków i sztućców, zegarki, telewizor oraz różnego rodzaju alkohole na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2020 r. godz. 17:19, BIAŁA PODLASKA, ul. Sitnicka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym Chrysler, będąc w stanie nietrzeźwości: 3,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 10:30 w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Brzeska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, trzeźwy, wykonując manewr cofania pojazdem m-ki Seat nie zachował należytej ostrożności, wyniku czego najechał na pieszą 79-letnią mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego, w wyniku czego piesza doznała obrażeń ciała. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca włamał się do altanki z wnętrza której dokonał kradzieży CB radia, radia samochodowego, pilarki oraz uszkodził drzwi wejściowe na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.04.2020 r. gm. ZALESIE
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bez upoważnienia wpłynął na dane mieszkanki gm. Zalesie zawarte na portalu społecznościowym, a następnie za jego pomocą wysłał wiadomość z prośbą o przesłanie kodów czym wprowadził w błąd 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej i doprowadził go do niekorzystnego rozporządza własnym mieniem. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama