Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 06.04

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej na 6 kwietnia (dane na godz. 18:45).

Do chwili obecnej nie wykryto żadnego przypadku zarażenia wirusem COVID-19. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie informuje w ostatnim komunikacie, że kwarantanną objętych jest 357 osób (o 9 osób więcej w ciągu ostatnich 24 godzin), a 16 znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym (w ciągu ostatnich 24 godzin ta liczba spadła o 7). Liczba hospitalizowanych spadła do 1 osoby (dwie mniej).

Magdalena Us, rzecznik bialskiego szpitala informuje:  Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki. Wszystkie dotychczasowe wyniki – negatywne.

 

Warto także śledzić mapę przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim, która jest aktualizowana codziennie po godzinie 20.30 po ostatnim komunikacie Ministerstwa Zdrowia. Mapa przypadków znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.lublin.uw.gov.pl/mapa-przypadków

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto
źródło: wsselublin.pis.gov.pl

zdjęcie: pixabay.com
mapa powiat: Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama