Reklama

Gmina Drelów: Dystrybucja maseczek w ramach akcji „Maseczki dla Polski”

 Szanowni Państwo informuje, iż działając w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Drelów w ramach ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez przedsiębiorców „Maseczki dla Polski”, w której głównym sponsorem jest firma Wipasz S.A. rozpoczynamy dystrybucję maseczek dla mieszkańców gminy Drelów.

W ramach akcji do naszej Gminy trafiło 3 900 maseczek ochronnych. Pozostałą ilość, tj. 1 600 brakujących maseczek gmina Drelów zakupiła ze środków budżetu Gminy. Maseczki będą dystrybuowane począwszy od dnia jutrzejszego bezpośrednio do Państwa domów przez zespoły druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej Gminy.

Będą one dostarczane do Państwa skrzynek pocztowych lub zawieszane po zewnętrznej stronie ogrodzenia, w ilości zgodnej z ewidencją meldunkową. Każda maseczka jest zapakowana w woreczek foliowy, a w opakowaniu znajdziecie Państwo również instrukcję ich użytkowania. Maseczki na twarz dystrybuowane w ramach akcji „Maseczki dla Polski” są wielorazowego użytku i nie są wyrobem medycznym. Wspomagają ograniczenie kontaktu rąk z twarzą i zmniejsza rozprzestrzenianie się drobnoustrojów wydostających się z wydychanym powietrzem. Maseczka może ograniczyć niebezpieczeństwo zarażenia. Zachęcamy Państwa do sprawnego odbioru maseczek oraz do ich użytkowania w trosce o zdrowie nas wszystkich. 
 
Więcej informacji o akcji: Maseczki dla Polski.
 

źródło: UG Drelów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama