Reklama

Gmina Janów Podlaski. Magiczny zakątek południowego Podlasia. (film)(galeria)

Nasze orły poderwały się do lotu! Janów Podlaski jest jednym z tych najbardziej zjawiskowych miejsc naszego powiatu, które postaramy się pokazywać cyklicznie na naszym kanale.

Na początek odwiedziliśmy pobliskie lasy i zalew, a nad zalewem Kobietę – janowską statuę wolności. Jest piękna „słoneczna” panorama na stolicę gminy, zamek biskupi, stadninę koni, bazylikę Trójcy Świętej, budynek dawnego seminarium (aktualnie Zespół Szkół im. A. Naruszewicza) kościółek pw. św. Jana Chrzciciela, a także plac w remoncie, na którym wciąż stoją CPN’owskie dystrybutory! W niemal każdej miejscowości na co drugim słupie stoi bociek… można tam spotkać mnóstwo dzikiej zwierzyny (i np. motocyklistów), a także wiele dzieł LandArt… Nie zachowało się już wiele z „eksponatów” dlatego polecamy wycieczki internetowe w to miejsce!

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje – najpiękniejsze, najbardziej znane…lub właśnie mało znane miejsca, które chcielibyście zobaczyć, wspomnieć… do których tęsknicie? Każdy pomysł skrzętnie zanotujemy i postaramy się przy sprzyjających warunkach pokazać, byśmy mogli razem wyjść na podniebny spacer!

Tymczasem chodźmy do Janowa Podlaskiego! Zachęcamy do odbioru.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama