Reklama

Kryminałki: Włamanie i kradzież przy Łomaskiej

Międzyrzec Podlaski: 29 letni kierowca, uczestnik kolizji drogowej w stanie nietrzeźwości - 1,1 promila. // Międzyrzec Podlaski: Audi ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z piwnicy w bloku wielorodzinnym. // Kodeń: Włamanie na rachunek bankowy i próba dokonania transakcji finansowej zablokowana przez bank. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka gm. Kąkolewnica doprowadziła mieszkańca gm. Kamionka do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

29.03.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Lubelska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski w trakcie wykonywania czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierował samochodem marki Seat będąc w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

28.03.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski, w czasie kontroli drogowej samochodu marki Audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec Łosic, ujawnili ingerencję we wskazania drogomierza, polegającą na niezgodności stanu faktycznego z zapisem w bazie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
W okresie od 25 do 27 marca 2020 r., nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do piwnicy w bloku wielorodzinnym skąd dokonał kradzieży turystycznej butli z gazem, alkoholu oraz przetworów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.03.2020r. KODEŃ,
Mieszkanka gm. Kodeń zawiadomiła, że nieznany sprawca, bez jej wiedzy i zgody, w nieustalony sposób włamał się na jej osobisty rachunek bankowy, z którego dokonał płatności, a następnie, usiłował dokonać drugiej transakcji lecz zamierzonego celu nie osiągną z powodu zablokowana tej operacji przez bank. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.12.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkaniec gm. Kąkolewnica doprowadził mieszkańca gm. Kamionka do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że wprowadził pokrzywdzonego w błąd, co do własności zakupionego pojazdu oraz legalności jego pochodzenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama