Reklama

Koronawirus. Sytuacja w gminie Wisznice

Urząd Gminy w Wisznicach informuje o bieżącej sytuacji na terenie gminy w związku z epidemią koronawirusa.

Nie na dzień dzisiejszy nie stwierdzono przypadków zachorowania na wirus COVID19 w gminie Wisznice. W kwarantannie jest w chwili obecnej 7 osób – wszystkie przechodzą kwarantannę w domach. W miejscu zbiorowej kwarantanny w internacie Liceum Ogólnokształcącego nie ma żadnej osoby. 

Służby gminne są zaopatrzone w środki dezynfekcyjne, maseczki, rękawiczki oraz kobinezony.

Urząd oraz GOPS pracują niezmiennie w godzinach swojego urzędowania, jednakże zamknięte są dla interesantów. Po uprzednim telefonicznym umówieniu się z urzędnikiem w sprawach pilnych można odwiedzić urząd. Analogicznie jest z GOPSem. Inne jednostki nie pracują i są zamknięte dla mieszkańców (>>> szczegóły <<<).

Mieszkańcy mogą liczyć na pomoc GOPS Wisznice, gdzie udostępniono specjalny numer telefonu do godz. 19:00, na który mieszkańcy mogą zgłaszać swoje zapotrzebowanie i po takich telefonach udzielana jest pomoc w codziennych sprawunkach. W godzinach od 7:30 do 15:30: (83) 378 24 42 lub 500 247 023, w godzinach od 15:30- 19:00: 500 247 023.

Więcej informacji można zasięgnąć ze strony www.wisznice.pl gdzie w aktualnościach na bieżąco podawane są nowe informacje i świeże decyzje władz gminy.

materiał: gmina Wisznice
info: UG w Wisznicach
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama