Reklama

Koronawirus. Sytuacja w gminie Biała Podlaska

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej informuje o bieżącej sytuacji na terenie gminy Biała Podlaska w związku z epidemią koronawirusa.

W gminie Biała Podlaska do tej pory nie stwierdzono osób zarażonych wirusem. Na dzień dzisiejszy 28 osób przebywa w kwarantannie.

Urząd Gminy Biała Podlaska oraz GOPS pozostaje zamknięty dla interesantów. Pracownicy urzędu gminy oraz GOPS pracują według stałych godzin pracy zachowując środki ostrożności. Został zamontowany domofon oraz skrzynka podawcza do korespondencji. W sprawach niecierpiących zwłoki można kontaktować się z urzędnikami telefonicznie bądź mailowo. Opłaty należy dokonywać drogą elektronicznie na rachunki bankowe.

Pracownicy GOPS nawiązują  telefoniczny kontakt z osobami będącymi w kwarantannie w celu ustalenia ewentualnej potrzeby objęcia pomocą żywnościową. W zakresie zaopatrzenia w żywność, leki oraz inne niezbędne środki dla osób najbardziej potrzebujących gmina korzysta z pomocy jednostek OSP oraz WOT.

Kierownictwo urzędu wraz z pracownikami są do dyspozycji telefonicznej i w każdej sytuacji służą pomocą. Tel.  83 343 32 84.

 

materiał: gmina Biała Podlaska
info: GOPS w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama