Reklama

Zdjęcie Tygodnia: Porzucona lodówka „turystyczna”

Gmina Biała Podlaska. Porosiuki. Widok z mostu drogowego na Krznę w kierunku miasta. Zacumowała tu niedaleko lodówka... Skoro płynie to znaczy, że podróżuje. Turystka? Skąd przypłynęła? Czy może jest miejscowa? Co było w środku? Podobno list! Naszej Redakcji nieoficjalnie udało się dotrzeć do jego treści.

Oto ona:

Lodówko! Tyś jedyna otwierała się dla mnie i w dzień i w nocy.
Zaglądałem do ciebie za każdym razem gdym przechodził obok.
Twe światło świeciło nade mną nawet gdym cię zamknął.
Choć wiedziałem, że i tak nic w tobie nie ma to i tak zaglądałem do ciebie.
Byłaś lodówką silnego i niezależnego mężczyzny!
Ale Halynka stwierdziła, że nie chce abym miał coś na boku… a wiesz jaka ona jest. Wybacz lodówko!
Nie piszę „do widzenia” lecz „żegnaj”!
Twój Pierwszy Właściciel”

Tym samym prezentujemy kolejne zdjęcie z cyklu migawek jakie udaje się co jakiś czas naszym fotoreporterom ale i Wam drodzy czytelnicy wypatrzeć w przestrzeni miasta i powiatu. Nadsyłacie nam zdjęcia, my je także robimy, trochę się tego nazbierało. Po co to trzymać? Wpadliśmy na pomysł ustanowienia statuetki dla „scenarzystów i reżyserów” poszczególnych zaobserwowanych i utrwalonych na zdjęciach widoków. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że trudno będzie nam dotrzeć do autorów zastanych „prac plenerowych” i nie tylko ale być może uczuli to niektórych do większej refleksji a jeszcze innych do podjęcia działań związanych z eliminacją „dzieł sztuki”.

Myli się jednak ten, który myśli, że będziemy tu publikować jedynie przykłady zaśmiecania czy dewastacji terenu. Często udaje się fotoreporterom „złapać” i takie ujęcie które śmiało można będzie wrzucić do szufladek: społeczeństwo, ludzie, przyroda, ciekawostki czy prawdziwy humor. Z czasem ocenicie sami. Dodatkowo od miesiąca kwietnia zaproponujemy na naszym profilu FB formę głosowania na najciekawsze tego typu zdjęcie miesiąca.

Jeśli sami macie podobne zdjęcia zachęcamy do przesyłania na adres [email protected] – a my dla autorów najciekawszych zdjęć pomyślimy o nagrodach.

Zdjęcia Tygodnia z marca 2020:
Zdjęcie Tygodnia: „Dekorator przestrzeni” ze statuetką?
<<==>> LINKmateriał: Radio Biper
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama