Reklama

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zaprasza na propozycje kulturalne w ramach akcji #zostańwdomu

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie serdecznie zaprasza na swoją stronę internetową oraz profil na Facebooku, gdzie przedstawiane są na kolejne propozycje kulturalne w ramach akcji #zostańwdomu.

Już teraz każdy może odbyć wirtualny spacer po znakomitej wystawie „Forma-Kolor-Kostium. Zofia de Ines”. Prezentujemy galerie zdjęć w wystawy „NEONart” oraz Galerii Saskiej (plakaty wybitnego grafika i plakacisty Lecha Majewskiego). Codziennie publikowane są nowe propozycje aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym w ramach Domowego Laboratorium Zabawy. Udostępniony jest również koncert Kamila Bednarka „MTV Unplugged BEDNAREK”, który odbył się w CSK w 2018 roku, a także teatralna adaptacja „Mistrza i Małgorzaty” – słynnej powieści Michaiła Bułhakowa w reżyserii Artura Tyszkiewicza.

Ponadto dziś (piątek, 27.03.2020) o godz. 19:00 na profilu Centrum na Facebook będzie można wziąć udział online w domowym koncercie jednego z najlepszych coverbandów Metallica na świecie – Scream Inc.

W nadchodzący weekend w programie wirtualne oprowadzanie po wystawie autorstwa oscarowych scenografów Katarzyny Sobańskiej i Marcela Sławińskiego „KSZTAŁT ILUZJI. Obraz w scenografii filmowej. Sobańska & Sławiński” z komentarzem dyr. Mariusza Drzewińskiego.

Kolejne propozycje już wkrótce!

 

materiał: kultura / województwo
info / zdjęcie: Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama