Reklama

#SolidarnizBiznesem. Studio Fotograficzne „Fotos” w Białej Podlaskiej

Obecna sytuacja sparaliżowała cały świat, skutki epidemii dotykają wszystkich państw i ich gospodarek. Najbardziej narażona na straty jest w tej chwili zwłaszcza grupa mikroprzedsiębiorców. Prowadzenie małych biznesów z uwagi na trwające obostrzenia jest niemal niemożliwe, a brak dochodów, to niestety groźba zamknięcia działalności. Taki los może spotkać m.in. Studio Fotograficzne "Fotos" w Białej Podlaskiej, działające nieprzerwanie od 29 lat. Właściciel zakładu zwraca się z prośbą do wszystkich klientów o wsparcie w tym trudnym czasie.

Drodzy Klienci! Znaleźliśmy się w bardzo trudnym położeniu i po raz pierwszy, od początku działalności FOTOS SC czyli od 29 lat, poważnie rozważamy jego zamknięcie.  Aktualna sytuacja nie pozwala nam na prowadzenie regularnej działalności, a co za tym idzie, nie zarabiamy na bieżące utrzymanie. Chcąc ratować nasze miejsca pracy proponujemy Wam nasze usługi w wersji on line z możliwością bezpiecznego osobistego odbioru zdjęć lub dostawy do domu.

Czas kwarantanny i ogólnopolskiego #zostańwdomu# wydaje się być idealną okazją do wywołania zdjęć, które od lat zalegają na dyskach. Pomóżmy sobie wzajemnie – Wy nam w utrzymaniu firmy, a my Wam w uporządkowaniu pięknych wspomnień.

Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie wyślij maila na adres [email protected] lub przez stronę https://foto.fujifilm.pl/odbitki.html ewentualnie zadzwoń 83 343 20 86.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00. Minimalna wartość zamówienia z dowozem na terenie Białej Podlaskiej to 60 zł.

Jesteśmy gotowi do pracy! Zapraszamy!

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / grafika: Studio Fotograficzne Fotos w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama