Reklama

Prezydent miasta pisze do premiera apel o przeniesienie terminu wyborów prezydenckich

"Jako prezydent miasta czuję odpowiedzialność za zdrowie mieszkańców Białej Podlaskiej (...), przeprowadzenie wyborów 10 maja stanowi poważne zagrożenie nieuzasadnionego narażenia zdrowia i życia obywateli i za konieczne uważam przeniesienie ich na termin późniejszy" - pisze w liście otwartym do premiera Mateusza Morawieckiego prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.  

Prezydent w liście do premiera zaznacza, że mieszkańcy, przedstawiciele komitetów wyborczych oraz pracownicy Urzędu Miasta stale zgłaszają do niego obawy w związku z przeprowadzeniem i odbyciem się tych wyborów. – Z rozmów jakie przeprowadziłem z pracownikami Urzędu Miasta Biała Podlaska, wynika, że nikt nie jest zainteresowany pracą przy przygotowaniach do wyborów oraz w ich przebiegu, która wymagałby od nich bezpośredniego kontaktu z osobami spoza urzędu. Nie zamierzam ich do tego przekonywać – tłumaczy w liście prezydent. 

materiał: Biała Podlaska miasto
info: UM w Białej Podlaskiej

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 3 komentarze do tego artykułu.

  1. niekonsekwencja

    W takim razie Pan prezydent zgadza się, że dziś członkowie Platformy Obywatelskiej niepotrzebnie narażali posłów i i obsługę parlamentu, obstając przy jego zwołaniu.

  2. A to że zostało zwołane posiedzenie sejmy na wniosek jego partyjnych kolegów to już panu prezydentowi nie przeszkadza

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama