Reklama

Kryminałki: Napad na mieszkankę Białej Podlaskiej przy Kolejowej

Biała Podlaska: Mieszkanka miasta zaatakowana przez nieznanego mężczyznę przy ul. Kolejowej. Skradł portmonetkę, karty bankomatowe i pieniądze. // Kobylany: Wyręb i kradzież 11 szt. drzew z działki leśnej. // Lachówka Duża: Nieuczciwy usługodawca. Miał wykonać koła do przyczepy, wykonał... nie nadają się do użytku. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu zegarka męskiego poprzez internet. // Tłuściec: BMW ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów.

24.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kolejowa
Mieszkanka Białej Podlaskiej zawiadomiła, że została zaatakowana przez n/n mężczyznę. Z informacji zgłaszającej wynikało, że sprawca podszedł do niej od tyłu, zasłonił jej usta swoja ręką, a następnie przewrócił na ziemię żądając od niej wydania pieniędzy. Pokrzywdzona podała, że sprawca dokonał kradzieży portmonetek z zawartością pieniędzy oraz karty bankomatowe. Policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa.

01.02.2020 r. KOBYLANY,
Nieznani sprawcy z działki leśnej położonej w miejscowości Kobylany, dokonali wyrębu, a następnie kradzieży 11 sztuk drzew n/s Wspólnoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2020 r. LACHÓWKA DUŻA,
Nieznany sprawca, zobowiązał się do wykonania 4 kół do przyczepy oraz otrzymał za to zapłatę, po czym nie wywiązał się z zawartej umowy, przekazując towar o odmiennych parametrach niż było to w umowie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego n/n osoba oferowała zegarek męski. Po przelaniu pieniędzy na wskazane konto pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru jak też zwrotu gotówki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.03.2020 r. TŁUŚCIEC,
F-sze WRD KMP Biała Podlaska, podczas kontroli drogowej pojazdu marki BMW, ujawnili rozbieżności co do aktualnego stanu licznika, a stanu licznika w systemie. Kierującą w/w pojazdem była 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama