Reklama

GCK w Drelowie ogłasza konkurs na video-bloga pod hasłem „A po wszystkim…” (zaproszenie)

Gminne Centrum Kultury w Drelowie postanowiło dać odpocząć głowie od tematów domowej kwarantanny oraz wirusa i ogłasza konkurs  na video-bloga pod hasłem "A po wszystkim...". Aby wziąć udział w zabawie trzeba nagrać filmik, w którym zaprezentujesz, co zrobisz po zakończeniu akcji #zostańwdomu.Do wygrania bony do empiku o łącznej wartości 550 zł. Zgłoszenia do 3 kwietnia!
ZASADY

Tematyka i forma przekazu jest dowolna, wystarczy, że pokażesz to w kreatywny sposób. Czy opowiesz o tym w formie video-bloga czy to wyśpiewasz  namalujesz zrobisz teatrzyk, wyrecytujesz napisany przez siebie wiersz, pokażesz jakieś ćwiczenie, bo tęsknisz za aerobikiem  będziesz żonglował piłką bo chce Ci się w końcu zagrać z kumplami … Zrób co tylko chcesz, znajdź własny sposób żeby w twórczy sposób zaprezentować co zrobisz jak tylko wyjdziesz z domu.

Swój film dodaj jako komentarz pod tym >>> postem  <<<klikając na ikonę „dodaj zdjęcie lub film”. Film oraz wymagane załączniki wyślij także na maila na adres:  [email protected]

  •  Film powinien trwać minimum 1 maks 3 minuty, musi też pojawić się w nim kartka z konkursowym hasłem „A po wszystkim…”. Nie ma znaczenia czym nagrasz swoją produkcje: kamerą, telefonem czy aparatem.
  •  Zwycięzców wyłoni powołana komisja konkursowa. Przewidziana jest też nagroda publiczności (decydować będzie największa ilość lajków/reakcji  zgromadzona pod danym komentarzem-filmikiem).
  • Nagrodami w konkursie są bony do sklepu empik o wartości: 200 zł, 150 zł,  100 oraz nagroda publiczności 100 zł.
  • Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych , jedyny wymóg to bycie mieszkańcem gminy Drelów.

Więcej szczegółów, jak przedmiot konkursu, zasady, czy kryteria oceny znajdziesz w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się pod tym linkiem >>> linku <<<.

materiał: gmina Drelów
info / tekst / grafika: GCK w Drelowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama