Reklama

Dystrybutor wody z filtrem – otwórz się na Dar Natury!

Wszystkie żywe organizmy – zarówno zwierzęta, jak i rośliny – potrzebują wody, aby przetrwać. W przypadku ludzi niezbędnym minimum spożycia tego płynu na dobę są co najmniej 2 litry. Powinniśmy nawadniać organizm często, pić wodę małymi łykami i jednorazowo dostarczać jej do żołądka w ilości około 100 ml.

Dlaczego warto pić wodę?

Regularne nawadnianie organizmu jest nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Sprzyja koncentracji, pomaga w szybszym kojarzeniu faktów i pozwala na utrzymywanie zbliżonego poziomu energii przez cały dzień. Dzięki temu możemy skupić się na naszych zadaniach (prywatnych i zawodowych) oraz efektywnie spędzić czas od pobudki do ponownego położenia się do łóżka wieczorem.

Woda mineralna i woda źródlana to przefiltrowane, czyste źródła wody, z których możemy bezpiecznie korzystać każdego dnia. Dzięki temu poprawiamy swój metabolizm, wspomagamy trawienie i zapobiegamy wielu nieprzyjemnym dolegliwościom związanym z funkcjonowaniem układu oddechowego i trawiennego. Należą do nich m.in. refluks, wrzody żołądka czy też podrażnienia śluzówki w górnym odcinku dróg oddechowo-pokarmowych.

Człowiek składa się z wody w około 75%. Musimy zatem dbać o dostarczanie odpowiednich ilości płynów do naszego organizmu, w przeciwnym razie utracimy jego równowagę zdrowotną, czyli homeostazę.

Dystrybutor do wody z filtrem – czy to pomaga?

Odpowiedź na pytanie „Czy dystrybutor do wody z filtrem jest przydatny w codziennym życiu?” brzmi: „Jak najbardziej!”. Takie urządzenie nie tylko przyczynia się do poprawy środowiska naturalnego (nie kupujemy wody butelkowanej, a więc nie produkujemy plastikowych śmieci), lecz także ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Mijając dyspenser do wody za każdym razem, kiedy wchodzimy do kuchni, przypominamy sobie o konieczności uzupełnienia płynów. W ten sposób łatwo wyrobić sobie nawyk regularnego picia wody, a co za tym idzie – dbania o zdrowie i urodę.

Dystrybutor filtrujący wodę przydaje się zarówno w pracy, jak i domu. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na dostarczanie świeżej wody do biura właśnie za pośrednictwem takiego urządzenia. Taka inwestycja się opłaca, ponieważ na dzierżawę dystrybutora wody wydajemy co miesiąc taką samą kwotę, niezależnie od tego, jak często będziemy go używać. Taka opcja jest również godna polecenia dla rodzin, zwłaszcza jeżeli w gospodarstwie domowym przebywa wiele osób lub są w nim dzieci. To właśnie najmłodsi są najczęściej narażeni na odwodnienie organizmu, ponieważ w ferworze zabawy często zapominają o uzupełnianiu płynów.

Korzystanie z dyspensera do wody jest wygodniejsze niż stosowanie wody butelkowanej. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w montażu i obsłudze, ponieważ posiada jedynie dwa kurki (do wody ciepłej i zimnej), z których realnie korzystamy. Stelaż jest podłączony do sieci wodociągowej, natomiast wewnątrz urządzenia znajduje się wymienny filtr, który nie tylko oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, lecz także pomaga pozbyć się nieprzyjemnego smaku i zapachu wody kranowej.

Warto wiedzieć, że dystrybutory do wody z filtrem oferowane przez firmę Dar Natury są objęte pełną obsługą ze strony dostawcy. Zarówno montaż, jak i regularne serwisowanie urządzenia (co 6 miesięcy) jest przeprowadzane przez przeszkolonych do tego fachowców. Usługa konserwacji sprzętu jest bezpłatna i zawiera rutynową wymianę filtra. Ponadto serwisanci są do naszej dyspozycji, jeżeli zachodzi potrzeba usunięcia ewentualnej awarii. Taka sytuacja nie stanowi jednak dla nas zagrożenia, ponieważ dystrybutory do wody od Daru Natury są wyposażone w system Waterblock, który chroni przed ewentualnym zalaniem.

Dystrybutory filtrujące wodę mają stosunkowo niewielkie rozmiary i świetnie wkomponowują się w nawet najciaśniejsze pomieszczenia. Ich obudowa jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia, a także ma elegancki, minimalistyczny wygląd. Po szczegółowe informacje zapraszamy na DarNatury.pl!

 

opracowanie: Leszek Niedaleki Radio Biper

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama