Reklama

Kryminałki: 2 tysiące litrów oleju napędowego spuszczone z kontenerów w Kobylanach

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany poprzez internet podczas zakupu telefonu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany łatwym zarobkiem na krypto walutą. // Kobylany: Kradzież 2 tys litrów oleju napędowego ze zbiorników kontenerów chłodni kolejowych. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu telefonu. // Sławacinek Nowy: Umyślne podpalenie 570 bel słomy.

18.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego, za pośrednictwem portalu aukcyjnego oferując do sprzedaży telefon komórkowy nie wywiązał się z warunków umowy. Zgłaszający po zapłaceniu za przesyłkę i jej odbiorze od kuriera stwierdził brak zamówionego towaru, w paczce znajdowały się puste opakowania po telefonie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał oszustwa na szkodę zgłaszającego mieszkańca Białej Podlaskiej, poprzez wprowadzenie go w błąd, co do możliwości zarobku krypto walutą. W związku z tym zgłaszający po uzyskaniu kredytu i dokonał ich transferu na założone konto krypto walut. Po tym w/w konto krypto walut zostało zablokowane. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.03.2020 r. KOBYLANY,
W okresie od dnia 8 do 15 marca 2020 n/n sprawcy dokonali kradzieży niemal 2 tys. litrów oleju napędowego z niezabezpieczonych zbiorników kontenerów chłodni kolejowych na szkodę firmy z/s w Małaszewiczach Dużych.

31.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca podając nieprawdziwe dane personalne doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy.

17.03.2020 r. SŁAWACINEK NOWY,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez podpalenie sterty słomy składowanej na polu, w wyniku czego spłonęło około 570 bel na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama