Reklama

Kryminałki: Naszli go w domu i grozili popełnieniem przestępstwa

Biała Podlaska: Nalot nieznanych mężczyzn na posesję poszkodowanego. Grozili popełnieniem przestępstwa. // Terespol: Kupił rower crossowy poprzez internet. W przesyłce otrzymał rower nie nadający się do użytkowania. // Łomazy: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet butów sportowych.

16.03.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani mężczyźni, wchodząc siłowo na posesję pokrzywdzonego grozili mieszkańcowi Białej Podl. popełnieniem przestępstwa na jego szkodę, wzbudzając w pokrzywdzonym uzasadnioną obawę spełnienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.03.2020r. gm. Terespol
Mieszkaniec gm. Terespol za pośrednictwem strony internetowej dokonał zakupu roweru crossowego, a po odebraniu przesyłki stwierdził, że wewnątrz znajduje się inny niż zakupiony rower, nie nadający się do użytkowania. Pomimo zapewnień sprzedającego o zwrocie pieniędzy, pokrzywdzony nie otrzymał ich, a kontakt ze sprzedającym został zerwany. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.03.2020 r. gm. ŁOMAZY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie przy zakupie butów sportowych. Pomimo przelania pieniędzy na wskazany przez sprzedającego rachunek bankowy, pokrzywdzony do dnia dzisiejszego nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama