Ogłoszenie

Reklama

Studzianka: Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (film) (galeria)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają przez cały rok 2020 na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020. Jest to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020. Oto relacja z ostatniego dnia lutego i zmagań na drogach i bezdrożach Gminy Łomazy i Gminy Piszczac.

film: Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega organizują sukcesywnie i zapraszają na kolejne zawody biegowe oraz marsze Nordic Walking „Zimowa Tatarska Piętnastka”, które rozpoczęły się 12 stycznia 2020 w Studziance.

Za nami już dwa spotkania biegaczy. 12 stycznia i 29 lutego. Trasa biegowa i NW przebiega najczęściej drogami polnymi oraz przez las ze startem i metą przy szkole podstawowej w Studziance, miejscu gdzie do 1915 roku stał meczet. Celem organizowanego wydarzenia jest promocja walorów turystyczno-przyrodniczych Gminy Łomazy i Powiatu Bialskiego. – Poprzez aktywność fizyczną zamierzamy nawiązać do dziedzictwa kulturowego regionu. – mówi organizator Łukasz Węda ze Studzianki.

Kolejne biegowe starty zaplanowano na dzień 18 kwietnia 2020. Jednak w czasie wyjątkowym koronawirusa prosimy o wyrozumiałość w razie przeniesienia bądź odwołania części startów. Prosimy o zapoznawanie się z bieżącymi komunikatami na stronie www.time2go.pl lub stronie Stowarzyszenia Rozwoju Miejscowości Studzianka.

materiał: Radio Biper Łomazy
tekst: Leszek Niedaleki
film: Biper TV
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama