Reklama

Biała Podlaska: Zawieszenie działalności wszystkich poradni specjalistycznych w szpitalu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa, od jutra tj. 17 marca szpital zawiesza do odwołania działalność wszystkich poradni specjalistycznych. Wyjątkiem są porady pilne.

Szpital zachęca do korzystania z teleporad w ramach świadczeń udzielanych w poradniach specjalistycznych (AOS). Z wizyty na odległość mogą skorzystać pacjenci kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia i stanem klinicznym.

Zgodnie  powyższym w pierwszej kolejności należy kontaktować się telefonicznie z Rejestracją Ogólną, tel. 83 41 47 170 w celu umówienia się do właściwej poradni specjalistycznej i na teleporadę. Po ustaleniu terminu i godziny teleporady, pacjenci proszeni są o kontakt telefoniczny z konkretną poradnią. 

Wszystkich niezbędnych informacji udzielają pracownicy Rejestracji Ogólnej. 

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Jak ma nie być zachorowań, jak ludzie nie są odpowiedzialni.
    Lekarz wrócił przed niedzielą ze Słowacji a teraz spokojnie dyżuruje na oddziale i może potencjalnie zarażać pacjentów, gdzie jest Dyrektor szpitala jak traktuje się cierpiących ludzi w szpitalu?. Wszyscy oczekują od drugiego człowieka odpowiedzialności, a taki wykształcony człowiek jak lekarz jak się zachowuje? Ludzie odpowiedzialni biorą urlopy żeby innych nie zarazić.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama