Reklama

Biała Podlaska: Zawieszenie działalności wszystkich poradni specjalistycznych w szpitalu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa, od jutra tj. 17 marca szpital zawiesza do odwołania działalność wszystkich poradni specjalistycznych. Wyjątkiem są porady pilne.

Szpital zachęca do korzystania z teleporad w ramach świadczeń udzielanych w poradniach specjalistycznych (AOS). Z wizyty na odległość mogą skorzystać pacjenci kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia i stanem klinicznym.

Zgodnie  powyższym w pierwszej kolejności należy kontaktować się telefonicznie z Rejestracją Ogólną, tel. 83 41 47 170 w celu umówienia się do właściwej poradni specjalistycznej i na teleporadę. Po ustaleniu terminu i godziny teleporady, pacjenci proszeni są o kontakt telefoniczny z konkretną poradnią. 

Wszystkich niezbędnych informacji udzielają pracownicy Rejestracji Ogólnej. 

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Jak ma nie być zachorowań, jak ludzie nie są odpowiedzialni.
    Lekarz wrócił przed niedzielą ze Słowacji a teraz spokojnie dyżuruje na oddziale i może potencjalnie zarażać pacjentów, gdzie jest Dyrektor szpitala jak traktuje się cierpiących ludzi w szpitalu?. Wszyscy oczekują od drugiego człowieka odpowiedzialności, a taki wykształcony człowiek jak lekarz jak się zachowuje? Ludzie odpowiedzialni biorą urlopy żeby innych nie zarazić.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama